SIMPLIFYING MATTERS

x
Info career

info centre

GLOBAL LEGAL INSIGHTS TO: MERGERS & ACQUISITIONS IN SWEDEN AND NORDIC COUNTRIES 2018

2018-05-30

We encourage you to read our publication on The Global Mergers & Acquisitions market in Sweden and Nordic countries in the seventh edition of The Global Legal Insights.

To learn more click here.

Related People: Jonas Bergquist, Jennie Thingwall, Hanna Reiding

Related Service Areas: M&A

Related Countries: Sweden

Other publications

 • 2018-05-24 PASIBAIGĘS TERMINAS – NE PRIEŽASTIS NEGRĄŽINTI PVM

  Sprendžiant su pridėtinės vertės mokesčio atskaita susijusius ginčus, ES valstybių narių nacionaliniai teisės aktai neretai taikomi neatsižvelgus į Tarybos direktyvos dėl PVM bendros sistemos (2006/112/EB) nuostatas. Šįkart, remdamiesi Europos Sąjungos Teisingumo Teismo išaiškinimu, aptarsime, ar gali būti ribojama teisė į PVM atskaitą.

  read more
 • 2018-05-24 SVARBU ŽINOTI: PREKIŲ MUITINĖ VERTĖ PIRMIAUSIA NUSTATOMA PAGAL SANDORIO VERTĘ

  Teisingumo Teismas yra nurodęs, kad į Europos Sąjungą importuojamų prekių muitinė vertė turi būti nustatoma pirmiausia taikant sandorio vertės metodą. Ir tik tuomet, jei prekių kaina negali būti nustatyta, galima taikyti kitus metodus. Šią informaciją, galbūt padėsiančią išvengti keblių situacijų muitinėje, verta prisiminti visoms prekes į ES įvežančioms bendrovėms.

  read more
 • 2018-04-13 VIEŠIEJI PIRKIMAI: KOKYBĘ PAMATUOTI NELENGVA, BET VERTA

  Naujoji viešųjų pirkimų politika skleidžia aiškią žinią verslui: „Sudie, mažiausia kaina, būk pasveikintas, naudingiausias pasiūlyme“.

  read more
 • 2018-02-15 SKOLA MUITINEI: AR JI IŠNYKSTA SULAIKIUS IR KONFISKAVUS NETEISĖTAI ĮVEŽTAS PREKES?

  2016 m. gegužės 1 d. įsigaliojo naujas Europos Sąjungos muitinės kodeksas. Palyginti su iki jo galiojusiu Bendrijos muitinės kodeksu, naujajame numatyta daugiau aplinkybių, kurioms esant išnyksta skola muitinei už neteisėtai įvežtas prekes.

  read more
more publications